Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 8. 2009

Zbrojíř

  

Obrazek

U tohoto vysloužilého vojáka, který prošel řadou bitev a má dobré znalosti, co je k bitvě potřeba, si můžeš zakoupit různé druhy zbraní. A to jak za zlato, tak za zlato a rubíny. Zbrojíř nabízí tři listy. Dva listy jsou zaplněné zbraněmi a na třetím listě máš volno. Tento list můžeš využít, když máš zbraň, kterou se ti nepodařilo prodat na tržišti. Tak ji sem můžeš dát, na tento list a dostaneš za ní základní cenu. Jeho nabídka se po 24 hodinách změní a nabídne ti další nové zbraně. ( dole pod listy na levé straně se ti zobrazuje čas, který zbývá do další výměny). Zbraň koupíš tak, že ji přesuneš do svého inventáře. Po odečtení peněz si ji můžeš vyměnit za tvou starou zbraň, co máš na sobě, a můžeš ji doplnit brouskem, který dodává poškození. (brousek koupíš u Alchymisty). 

 

Platnéř

 

Obrazek

 Je to zručný řemeslník, který má šikovné ruce a díky nim je schopen vyrobit další užitečné věci pro tvůj boj a obranu proti nepřátelům. Můžeš u něj koupit různé druhy přileb, brnění a štítů. Nákup je opět za zlato a zlato s rubíny. Také ti nabízí dva listy svých výrobků, třetí list je prázdný. Po 24 hodinách se opět nabídka vymění a ty si můžeš vybrat z nového zboží. Na třetí list zase můžeš prodat nepotřebné věci. ( přilby, brnění, štíty).

 

Vetešník

 

Obrazek

Má svůj krámek v zapadlé uličce, těžko s ním budeš smlouvat. Ale asi sem zajdeš hodně často, protože u něj můžeš koupit jídlo - které ti doplní tvé pošramocené zdraví, které ti ubylo po výpravě, nebo po boji v aréně. Uděláš to tak, že vybereš jídlo, přesuneš ho do svého inventáře a až proběhne nákup, tj. že se ti odečtou peníze, potom jídlo z inventáře přesuneš na tvůj obrázek gladiátora, tím se ti životy doplní.  V krámku můžeš také koupit boty, rukavice, ale také prsteny a amulety, které ti dodají různé dovednosti, na ně potom můžeš dávat různá zlepšení, která koupíš u Alchymisty.

 

Alchymista

  

Obrazek

Tento stařík je znalý světa magie a předměty od něj zdokonalí tvého gladiátora.

 

Můžeš u něj koupit prach různých barev - každá barva zdokonaluje jinou vlastnost tvého gladiátora.

 

Prach použiješ tak, že jej vložíš na svou helmu, rukavice, štít...atd. Modrý prach síly můžeš ale použít jen na prsteny nebo amulet.

 

Dále zde můžeš koupit různé lahvičky, flakony, brousky.... Ty mají různé vlastnosti, které mají omezenou nebo neomezenou dobu působení.(používají se jako jídlo, vložíš je na obrázek tvého gladiátora)

 

Pak také tady můžeš koupit vylepšení, které ti dočasně zvýší maximum životů:(používají se stejně jako flaštičky a jídlo, vložíš je na obrázek tvého gladiátora)

 

V nabídce je také brousek - ten využiješ na svou zbraň, způsobuje větší poškození tvému protivníkovi.
  • Houba - přiložením houby na určitý předmět, vymažeš staré zdokonalení a pak můžeš vložit nový prach nebo brousek.
  • Ochranné vybavení - položením na brnění, štít...dodává silnější zbroj a tím i větší pevnost výzbroje proti zásahům protivníka.

Dále existují vylepšení, která působí pouze po dobu 1 hodiny

 

Klenotník

  

Obrazek

 

Žoldák 

 

Obrazek

Zde si můžete koupit žoldáky, kteří za vás budou bojovat v bludištích. Jsou celkem 3 druhy.

Válečník - žoldák specializovaný na poškození

Obránce - žoldák specializovaný na přijímání poškození za celou skupinu

Léčitel - žoldák specializovaný na uzdravování